Wykończenia wnętrz

Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz w domach, mieszkaniach i firmach. Działamy zarówno w nowym budownictwie, jak i wykonujemy kompleksowe remonty wnętrz w starszych typach budynków, które również wymagają odświeżenia i odpowiedniej renowacji.

Zakres naszych usług budowlanych jest bardzo szeroki, natomiast w szczególności polecamy się w usługach takich jak:

Posadzki – w pracy nad posadzkami posiłkujemy się wieloma technologicznymi rozwiązaniami. Priorytetowo traktujemy przeznaczenie i dopasowanie danego pomieszczenia, aby zwizualizować jego cel i potrzebę zmian. Dobieramy wówczas najlepsze rozwiązanie, tak aby było ono trwałe, spełniało oczekiwania oraz preferencje naszych klientów, stanowiąc przy tym wzór dobrych praktyk panujących obecnie w branży.

Sufity – stosujemy różne techniki, między innymi są to popularne płyty kartonowo-gipsowe, które bardzo często zdają egzamin i są idealnym rozwiązaniem. Oprócz wykorzystania płyt podczas renowacji obiektu oferujemy także wszystkie prace “na gotowo”, które obejmują również malowanie obiektu wraz z montażem nowoczesnego oświetlenia.

Dekoracje – wiemy, jak ważne są szczegóły. Stosujemy różne materiały, które nie do poznania odmienią nawet najbardziej zaniedbane pomieszczenia, które od dłuższego czasu domagają się renowacji. Wymarzony wygląd twojego wnętrza to dla nas wystarczające wyzwanie, by nadać mu niepowtarzalny styl, który planujesz. Niezależnie czy jest to firma, małe mieszkanie czy duży dom – nasza pasja to dbałość o piękny wygląd każdego lokalu użytkowego.

Malowanie – zajmujemy się malowaniem różnego rodzaju pomieszczeń – zarówno prywatnych, jak i firmowych. Zadbamy o każdy szczegół, zapewniając ci szeroki wybór materiałów budowlanych, takich jak farby najlepszych producentów, którym możesz przyjrzeć się na specjalnych wzornikach, celem znalezienia dla siebie idealnego odcienia barwy. Jeżeli twoje ściany wymagają odświeżenia, dostępna gama kolorów z naszego sklepu pozwoli ci utworzyć odpowiednie środowisko, które odzwierciedli twój unikalny styl i wniesie świeżość pomiędzy przestrzeń twoich czterech ścian.

Malowanie natryskowe – to jedna z naszych usług, która okaże się niezbędna, jeśli zależy ci na szybkim pomalowaniu dużych powierzchni Jeżeli natomiast dbasz o detale i nie preferujesz malowania wałkiem, malowanie natryskowe może być ciekawym rozwiązaniem, które jak najbardziej jesteśmy w stanie dla ciebie wykonać.

Glazurnictwo – płytki glazurowane to nadal bardzo popularna forma wykończenia wnętrz. Podejmiemy się każdego zlecenia, obojętnie czy jest to mała łazienka, czy duże pomieszczenie w twojej firmie. Oferujemy odpowiednie moce przerobowe, dzięki czemu solidnie i w terminie poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, w którym oczekujesz naszej pomocy.

Gładzie – idealnie gładka ściana to wspaniałe odczucia wizualne wewnątrz każdego pomieszczenia. Jeżeli nie jesteś zadowolony z jakości tynku, bądź starodawne budownictwo wymusza na tobie wprowadzenie poprawek, także w tym zakresie oferujemy nasze wsparcie. Błyskawicznie zajmiemy się procesem wyrównania ścian gładzią szpachlową. Doskonale wiemy, jak szybko i solidnie rozprawić się z takim wyzwaniem, które potrafi być bardzo uciążliwe i uwidaczniać się z każdym twoim spojrzeniem kierowanym w stronę widocznej krzywizny.

Zajmujemy się szeroko pojętym wykończeniem wnętrz. Specjalizujemy się w inwestycjach prywatnych jak i firmowych. Możesz skorzystać z naszych usług jeśli:

  • planujesz kompleksowy remont domu lub mieszkania i nie wiesz od czego zacząć – wówczas służymy kompleksową obsługą prac budowlano-remontowych, a także doradztwem w zakresie sugestii i zaplanowania zmian.
  • kupiłeś mieszkanie lub dom od dewelopera. Chcesz szybko się wprowadzić, do czego potrzebujesz fachowców, którzy sprawnie poradzą sobie z remontem? To zadanie dla nas!
  • jesteś przedsiębiorcą i właśnie organizujesz nowe biuro. Wiemy jaką przestrzeń należy utworzyć, aby była ona funkcjonalna, zachęcała do pracy, a gościom obiektu kojarzyła się z profesjonalizmem w każdym calu.

Jako specjaliści w branży wykończeniowej, gwarantujemy ci bezproblemową, a przede wszystkim sprawną współpracę.

Wiemy, jak ważna jest jakość i terminowość w budownictwie, o czym świadczy nasze wieloletnie doświadczenie. Wybierając firmę Bikstyl wybierasz jakość i solidną pracę z użyciem wysokospecjalistycznego sprzętu oraz markowych produktów i materiałów budowlanych, dzięki którym osiągamy planowane efekty.

Nie boimy się wymagających robót, które wykonamy dla ciebie w każdym zakresie – dla nas na końcu i tak liczy się uśmiech na twojej twarzy!