Wykończenia wnętrz

Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz w domach, mieszkaniach i firmach. Działamy zarówno w nowym budownictwie, jak i wykonujemy kompleksowe wykończenia wnętrz w starszych typach budynków, które również wymagają odświeżenia i odpowiedniej renowacji.

Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz

Zakres naszych usług budowlanych jest bardzo szeroki

Nie boimy się wymagających robót, które wykonamy dla ciebie w każdym zakresie - dla nas na końcu i tak liczy się uśmiech na twojej twarzy!

Specjalizujemy się w inwestycjach prywatnych jak i firmowych

Wiemy jaką przestrzeń należy utworzyć, aby była ona funkcjonalna, zachęcała do pracy, a gościom obiektu kojarzyła się z profesjonalizmem.

Gwarantujemy bezproblemową, a przede wszystkim sprawną współpracę

Wiemy, jak ważna jest jakość i terminowość w budownictwie, o czym świadczy nasze wieloletnie doświadczenie.

Zakres naszych usług budowlanych jest bardzo szeroki, natomiast w szczególności polecamy się w usługach takich jak:

Wykonanie posadzek– w pracy nad posadzkami posiłkujemy się wieloma technologicznymi rozwiązaniami. Priorytetowo traktujemy przeznaczenie i dopasowanie danego pomieszczenia, aby zwizualizować jego cel i potrzebę zmian. Dobieramy wówczas najlepsze rozwiązanie, tak aby było ono trwałe, spełniało oczekiwania oraz preferencje naszych klientów. Stanowi przy tym wzór dobrych praktyk panujących obecnie w branży.

Wykończenia sufitowe – stosujemy różne techniki, między innymi są to popularne płyty kartonowo-gipsowe, które bardzo często zdają egzamin i są idealnym rozwiązaniem. Oprócz wykorzystania płyt podczas renowacji obiektu oferujemy także wszystkie prace “na gotowo”. Obejmują również malowanie obiektu wraz z montażem nowoczesnego oświetlenia.

Dekoracje pomieszczeń – wiemy, jak ważne są szczegóły. Stosujemy różne materiały, które nie do poznania odmienią nawet najbardziej zaniedbane pomieszczenia, które od dłuższego czasu domagają się renowacji. Wymarzony wygląd twojego wnętrza to dla nas wystarczające wyzwanie, by nadać mu niepowtarzalny styl, który planujesz. Niezależnie czy jest to firma, małe mieszkanie czy duży dom – nasza pasja to dbałość o piękny wygląd każdego lokalu użytkowego.

Wykończenia wnętrz – lakierowanie – zajmujemy się malowaniem różnego rodzaju pomieszczeń – zarówno prywatnych, jak i firmowych. Zadbamy o każdy szczegół, zapewniając ci szeroki wybór materiałów budowlanych, takich jak farby najlepszych producentów. Możesz przyjrzeć się im na specjalnych wzornikach, celem znalezienia dla siebie idealnego odcienia barwy. Jeżeli twoje ściany wymagają odświeżenia, dostępna gama kolorów z naszego sklepu pozwoli ci utworzyć odpowiednie środowisko. To odzwierciedli twój unikalny styl i wniesie świeżość pomiędzy przestrzeń twoich czterech ścian.

Malowanie agregatem – to jedna z naszych usług, która okaże się niezbędna, jeśli zależy ci na szybkim pomalowaniu dużych powierzchni Jeżeli natomiast dbasz o detale i nie preferujesz malowania wałkiem, malowanie natryskowe może być ciekawym rozwiązaniem, które dla Ciebie wykonamy.

Układanie glazury – płytki glazurowane to nadal bardzo popularna forma wykończenia wnętrz. Podejmiemy się każdego zlecenia, obojętnie czy jest to mała łazienka, czy duże pomieszczenie w twojej firmie. Oferujemy odpowiednie moce przerobowe, dzięki czemu solidnie i w terminie poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, w którym oczekujesz naszej pomocy.

Wykończenia wnętrz gładzią – idealnie gładka ściana to wspaniałe odczucia wizualne wewnątrz każdego pomieszczenia. Jeżeli nie jesteś zadowolony z jakości tynku, starodawne budownictwo wymusza wprowadzenie poprawek, także w tym zakresie oferujemy nasze wsparcie. Błyskawicznie zajmiemy się procesem wyrównania ścian gładzią szpachlową. Doskonale wiemy, jak szybko i solidnie rozprawić się z wyzwaniem, które potrafi być bardzo uciążliwe i uwidaczniać się z każdym twoim spojrzeniem.

Zajmujemy się szeroko pojętym zagadnieniem wykończenia wnętrz. Specjalizujemy się w inwestycjach prywatnych jak i firmowych. Możesz skorzystać z naszych usług jeśli:

  • planujesz kompleksowy remont domu lub mieszkania i nie wiesz od czego zacząć – wówczas służymy kompleksową obsługą prac budowlano-remontowych, a także doradztwem w zakresie sugestii i zaplanowania zmian.
  • kupiłeś mieszkanie lub dom od dewelopera. Chcesz szybko się wprowadzić, do czego potrzebujesz fachowców, którzy sprawnie poradzą sobie z remontem? To zadanie dla nas!
  • jesteś przedsiębiorcą i właśnie organizujesz nowe biuro. Wiemy jaką przestrzeń należy utworzyć, aby była ona funkcjonalna, zachęcała do pracy, a gościom obiektu kojarzyła się z profesjonalizmem.

Jako specjaliści wykończenia wnętrz w branży, gwarantujemy bezproblemową, a przede wszystkim sprawną współpracę.

Wiemy, jak ważna jest jakość i terminowość w budownictwie, o czym świadczy nasze wieloletnie doświadczenie. Wybierając firmę Bikstyl wybierasz jakość i solidną pracę z użyciem wysokospecjalistycznego sprzętu, markowych produktów i materiałów budowlanych. Dzięki nim osiągamy planowane efekty.

Nie boimy się wymagających robót, które wykonamy dla ciebie w każdym zakresie – dla nas na końcu i tak liczy się uśmiech na twojej twarzy!