Travertino Cemento – idealna imitacja betonu

Chcesz nadać swoim wnętrzom wyjątkowego, industrialnego charakteru? Travertino Cemento to powłoka do dekoracji, która pozwala na doskonałą imitację betonu. Zapewnia efekt charakterystycznej, wyraźnej faktury, identycznej jak w prawdziwym materiale.

Imitacja betonu o wyjątkowych właściwościach

Produkt charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością pary wodnej oraz odpornością na rozwój pleśni i grzybów. Dodatkowo imitacja betonu Travertino Cemento jest bezwonna, niepalna i nietoksyczna, co czyni ją produktem przyjaznym dla człowieka i środowiska.

Travertino Cemento- imitacja betony w bikstyl.pl

Imitacja betonu na ścianach i elewacjach

Travertino Cemento jest idealny do dekoracji ścian wewnętrznych oraz aranżacji elewacji lub jej fragmentów. Dzięki imitacji Travertino Cemento możesz wprowadzić unikatowy oraz niepowtarzalny klimat betonu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Imitacja betonu dostępna w różnych kolorach

Travertino Cemento dostępny jest w różnych standardowych wariantach kolorystycznych. Na zamówienie indywidualne, możliwe jest wykonanie imitacji betonu w dowolnym kolorze, kształcie lub grubości.

 

Wybierz Travertino Cemento – idealną imitację betonu, która spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem, od estetyki po funkcjonalność.

Wysokiej Jakosci Imitacja Betonu Travertino Cemento

Sprawdz nasze metody technik dekoracyjnch