Sufity

Zastanawiasz się, czym wykończyć sufit w swoim domu czy mieszkaniu? Nie wiesz jaką technologię wybrać do biura? A może interesuje Cię zmiana wystroju w jakimś pomieszczeniu użytkowym?

Tego typu prace możesz zlecić firmie Bik Styl i Wnętrze z Bielska-Białej, która posiada ogromne doświadczenie w branży budowlanej, także w zakresie wykończenia sufitów.

Działamy w zakresie szpachlowania, malowania, płyt kartonowo-gipsowych czy sufitów napinanych. Dobieramy technologię dostosowaną do danego wnętrza, biorąc pod uwagę Twój budżet i wymagania wizualne.

W nowo utworzone sufity świetnie może być wkomponowane nowoczesne oświetlenie, np. taśmy LED.

Przed rozpoczęciem pracy otrzymasz dokładną wycenę, na którą składa się zarówno robocizna, jak i materiały. Jesteśmy dystrybutorem materiałów budowlanych i dostarczymy na Twoją inwestycję niezbędne elementy.

Ciekawie wykończony sufit potrafi diametralnie odmienić wizualny odbiór pomieszczenia, dlatego warto jego wykończenie powierzyć fachowcom. Mamy na swoim koncie wiele zakończonych inwestycji, a działamy na runku od ponad 25 lat. Chętnie podpowiemy Ci, jaki sufit wybrać do Twojego pomieszczenia.

Wykonujemy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Tak więc nie ma znaczenia powierzchnia sufitu – wykonujemy kompleksowo wszelkie usługi budowlane.