Wymalowania natryskowe

Do wymalowania natryskowego w Bikstyl używamy powłoki Dialcor.
To nakładana pistoletem niskociśnieniowym akrylowa powłoka dekoracyjna w dyspersji wodnej, składająca się z wielobarwnych, delikatnie wymieszanych faz. Oferowany w szerokiej gamie kolorystycznej (108 modnych kolorów).

Odznacza go niezwykła trwałość i odporność (8000 cykli szorowania). Ponadto nie posiada uciążliwego zapachu, a pomieszczenia mogą być ponownie użytkowane już po 24 godzinach. Dzięki temu Dialcolor można stosować do wykańczania wnętrz pomieszczeń intensywnie uczęszczanych takich jak hotele, szkoły, biura, kompleksy sportowe, szpitale, itp.

Cechuje się doskonałą przyczepnością do każdego rodzaju podłoża wcześniej malowanego lub niemalowanego jak np. gips czy płyty gipsowo-kartonowe, beton, tynki cementowe, drewno i płyty drewnopochodne.

Dialcolor nakładany jest w zwykle jednorazowo, jako warstwa podkładowa i dekoracyjna. Dzięki temu można wykonywać wszelkiego rodzaju poprawki w dowolnym czasie, bez konieczności ponownego pokrywania całej ściany.

Koszt wykonania cechuje się przystępną ceną: 20-35pln/m2 netto w zależności od wielkości powierzchni i ilości koniecznych zabezpieczeń elementów niemalowanych.

Wzory kolorów Dialcor

Skontaktuj się z nami i umów