Specjalistyczne roboty budowlane

Budowa domu, remont mieszkania czy nowy wystrój w firmie to poważne inwestycje. Warto, aby zastosować w nich rozwiązania na lata. Nasze specjalistyczne usługi budowlane to odpowiedź na najnowsze trendy w budownictwie i projektowaniu wnętrz.

Od 25 lat pracujemy na budowach – dużych i małych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na oferowanie różnego rodzaju usług – także tych bardziej specjalistycznych i wymagających. Dzięki współpracy z dystrybutorami i producentami materiałów budowlanych, doradzamy w wyborze odpowiednich technologii, które wraz z dobrze wykonaną pracą tworzą spójną całość.

Działamy zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Nie boimy się wyzwań, dlatego w swojej ofercie posiadamy specjalistyczne roboty budowlane, takie jak:

  • Posadzki żywiczne – wszystko związane z bezspoinowym wykończeniem podłóg, zastępującym płytki, panele, a także charakteryzującym się najwyższymi parametrami użytkowymi.
  • Wymalowania natryskowe – technika malarska pozwalająca uzyskać pokrycie ścian wyjątkowo odporne na szorowanie i intensywne użytkowanie. Tapety (farby) natryskowe. Oprócz właściwości – ciekawe możliwości wielokolorowej kreacji przestrzeni.
  • Systemy glazuropodobne – nie lubisz kafelek ani szorowania pojawiającej się pleśni na spoinach, szczególnie w pomieszczeniach mokrych? A może nie ma czasu na ich układanie? W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się system bezspoinowych powłok ściennych!
  • Techniki dekoracyjne – znudziły ci się zwykłe ściany? Mamy w ofercie nieskończenie wiele rozwiązań dekoracyjnych, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Usługi tego typu dedykowane są dla klientów wymagających, którzy szukają rozwiązań niestandardowych i zależy im na uzyskaniu wyjątkowości danego wnętrza. Szczegółowo doradzamy w wyborze materiałów i poszukujemy w każdym zakresie optymalnego rozwiązania. Naszą pracę dokładnie wyceniamy, tak abyś znał dokładny koszt przed rozpoczęciem inwestycji.

Jeśli szukasz profesjonalnych usług budowlanych na terenie miasta Bielska-Biała lub w okolicach skontaktuj się z nami. Powyżej znajduje się lista najczęściej wykonywanych przez nas prac, ale jesteśmy otwarci na Twoją wyobraźnię i wykonujemy również inne specjalistyczne prace budowlane. Pamiętaj, aby zlecać je doświadczonym firmom – my jesteśmy obecni w branży budowlanej ponad 25 lat!