Tynki strukturalne – nasz sposób na Twoje unikalne wnętrze

Tynki strukturalne to jedne z nowocześniejszych rozwiązań dotyczących wykończenia ścian, które zyskuje na popularności zarówno w domach, jak i biurach. To wyjątkowy sposób na oryginalne wykończenie i wyróżnienie wnętrza, niewielkim nakładem sił i środków. Nasza zróżnicowana oferta tynków strukturalnych pozwala na wybór między różnorodnością wzorów i efektów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Tynki strukturalne nadają się do różnych typów wnętrz. Są to między innymi ściany wewnętrzne, takie jak np. salon, sypialnia czy przedpokój. Swoją popularność produkty te zawdzięczają możliwościom i efektom, które możesz osiągnąć z pomocą specjalistów. Jest to bardzo istotne, aby w tej kwestii korzystać z usług fachowej dłoni kogoś, kto specjalizuje się w wykończeniach tynkami strukturalnymi.

Firma Bik Styl to produkty najwyższej jakości, dzięki którym zachowasz trwałość prac remontowych na lata, co sprawi, że wszechobecny pył i kurz już na długo pozostaną jedynie wspomnieniem. Jeżeli jednak marzysz także o profesjonalnym wykonawstwie, zleć nam również usługi dotyczące aplikacji tynków strukturalnych, w czym podobnie możemy pochwalić się niebagatelnym doświadczeniem. Współpraca z doświadczoną kadrą fachowców jest kluczowa, aby osiągnąć najlepsze efekty, na czym z pewnością zależy i Tobie.

Tynki strukturalne dla nadania efektu starej ściany

Marzysz o niestandardowym efekcie i niepowtarzalnym wykończeniu Twojego wnętrza? Znamy na to sposób! Nasz przepis na przemianę Twojej przestrzeni to Be Special Decor Retro od jednego z przodujących producentów materiałów budowlanych, marki Tikkurila. Przełomowy produkt to akrylowy tynk strukturalny, który nadaje charakter starych, zabytkowych ścian, tworząc świetny, staromodny klimat.
Możliwość aplikacji różnymi technikami pozwala na stworzenie niepowtarzalnych struktur na ścianie, tworząc niebanalne efekty. Jeżeli antyczne środowisko i wzornictwo nie jest Ci obce, a wręcz przeciwnie – jest to Twój konik, Be Special Decor Retro z pewnością spełni Twoje oczekiwania, dzięki najwyższej jakości tynku strukturalnego.

Rustykalne wzornictwo i aranżacja wnętrz ponownie wraca do łask, na co nie pozostajemy obojętni. Także w tej materii oferujemy Ci nasze wsparcie, od kwestii wyborów produktów, aż po realizację prac wykończeniowych.

tynki strukutralne

Be Special Decor Retro – Tynki Strukturalne dla Efektu Starej Ściany

Zastanawiasz się nad niepowtarzalnym wykończeniem wnętrza? Be Special Decor Retro od Tikkuria to akrylowy tynk strukturalny, który przemieni twoje wnętrza, nadając im charakter starych, zabytkowych ścian. Możliwość aplikacji różnymi technikami pozwala na stworzenie niepowtarzalnych struktur na ścianie, tworząc niebanalne efekty.

 

tynki strukturalne- efekt prązków na ścianie

Tynki strukturalne – to także nowoczesne rozwiązania

Jeżeli szukasz jednak zupełnie innego stylu do urządzania wnętrz, prezentujemy innowacyjny tynk na bazie żywic akrylowych. Kreos jest tynkiem strukturalnym, który otwiera drzwi do nieskończonej ilości efektów dekoracyjnych – od antycznych, aż po nowoczesne.
To prawdziwa awangardowość, dzięki której Twoje ściany mogą wyglądać jak nigdy dotąd. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają nowatorskiego podejścia do tradycyjnych technik dekoracji wnętrz. Kreos jest produktem wysoce odpornym na zarysowania, a dodatkowo charakterystyka jego składu wyraża proekologiczne właściwości dla środowiska.

Nasze tynki strukturalne dostępne w szerokim asortymencie sklepu to nie tylko gwarancja atrakcyjnego i estetycznego wykończenia, ale również ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu. Wybierając nasze produkty, stawiasz na wysoką jakość, a także pewność i trwałość innowacyjnych rozwiązań.
Tynki strukturalne oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do każdego stylu wnętrzarskiego. Jeżeli natomiast potrzebujesz porady odnośnie wyboru konkretnego tynku, zapraszamy do zadawania pytań poprzez specjalny formularz lub bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. Polecamy się zarówno w fachowym doradztwie odpowiedniego wariantu tynku, jak i profesjonalnej dekoracji remontowanej powierzchni wybranym wcześniej produktem.

Tynki Aquaglass i Classic Crackle

 

Najmodniejsze tynki dekoracyjne

Propozycja odpowiednich tynków strukturalnych to dla nas spore wyzwanie, by uzyskać zgodność z Twoją wizją i życzeniami. Wobec tego oferujemy Ci profesjonalne usługi wykończenia wnętrz, które oznaczają sprawną realizację prac przy użyciu tynków. Gwarantujemy pełną satysfakcję najpierw przy wyborze produktów, a następnie po ich aplikacji na Twoje ściany.
Zależy nam na tym, aby nasze tynki dekoracyjne spotkały się z Twoją aprobatą, a utworzony efekt sprawił widok zapierający dech w piersiach.