DYSTRYBUCJA

 NAJLEPSZE farbY do wnętrz i na elewacje

W DOSKONAŁYCH cenach.

 Stacja barwienia - 15 000 kolorów od Ręki

Płynne tapety

Płynne tapety PolDecor - naturalne pokrycia ścian

Płynne tapety PolDecor składają się z naturalnych włókien, w szczególności bawełny i celulozy,  a środkiem scalającym jest substancja roślinna. Do produkcji używane są najwyższej jakości włókna, które dobrze się ze sobą łączą. Gdy materiał zostanie zmieszany z wodą włókna zazębiają się ze sobą i z podłożem. Elementami dekoracyjnymi są głównie minerały, przede wszystkim mika.

Płynne tapety służą do dekoracji ścian i sufitów. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak również w biurach, i w innych obiektach użyteczności publicznej, wszędzie tam gdzie chcemy w łatwy sposób nadać pomieszczeniu elegancki wygląd.

Płynna tapeta znakomicie nadaje się do wyrównania niedoskonałości ścian takich jak rysy, dziurki czy pęnięcia. Materiał ten jest elastyczny, a więc niepodatny na zarysowania czy pęknięcia. Ewentualne, drobne uszkodzenia można w łatwy sposób naprawić lekko mocząc a następnie wygładzając tapetę. Dodatkowo ściany pokryte płynnymi tapetami nie odbijają dzwięku, a zatem znika z pomieszczenia pogłos i uciążliwe szmery. Jako naturalny materiał płynne tapety PolDecor są antystatyczne i dlatego w dużej mierze są odporne na zabrudzenia. Nakładanie tapety jest stosunkowo łatwe i nie wymagające posiadania specjalnych umiejętności oraz maszyn czy urządzeń. 

Tapety PolDecor nakłada się przy pomocy cienkiej plastikowej packi. Tapetę rozciąga się na ścianie lekką ręką bez użycia większego nakładu siły. Ponieważ materiał jest elastyczny, można nim pokrywać również powierzchnie nietypowe, np. meble, cokoły, sztukaterie oraz elementy obłe. W czasie pracy nie powstają żadne zapachy ani odpady. Poszczególne wzory można ze sobą mieszać. Dzięki zastosowaniu kilkuset różnych składników pochodzących z wielu zakątków świata wzory te są niepowtarzalne i posiadają ogromny urok. To właśnie dzięki temu płynne tapety nadają pomieszczeniom szczególną atmosferę i czar wszystkich kontynentów.

Tapety pakowane są w worki po 3m2. Do nabycia w naszym sklepie. Wymagane wcześniejsze zamówienie konkretnego wzoru. Czas realizacji max 3dni.

Wybrane wzory:

  TECHNIKI DEKORACYJNE  HOME 

SPRZEDAŻ

 


 Zapraszamy na zakupy !


Bielsko-Biała ul. 1-Maja 19


Centrum Koloru - sklep, mieszalnia


Pon

7.00-18.00

Wt-Pt

8.00-16.30

Sb

9.00-12.30


Tel.:

- 33 819 35 58 wew.6 

- 531 133 939

- 501 538 565


Wzorcownia elewacji i dekoracji


Pn-Pt

8.00-16.00

         

PROMOCJE

Super cena dla wykonawców

 

-25 % rabat

w opakowaniach 9Ltr


NOWOŚCI


Tikkurila Optiva 3 CERAMIC


Farba ceramiczna o doskonałej odporności na mycie i szorowanie


StoColor Titanium


Doskonała farba  jednokrotnego krycia do wnętrz firmy STO