DYSTRYBUCJA

 NAJLEPSZE farbY do wnętrz i na elewacje

W DOSKONAŁYCH cenach.

 Stacja barwienia - 15 000 kolorów od Ręki

Laserunki

 W technice tej chodzi o zastosowanie materiału nie kryjącego dające efekt laserunku, mieszania się kolorów. Do tego celu zwykle używa się różnego rodzaju farb akrylowych, bejc, itp. Zastosowanie bejcy umożliwia stworzenie niezwykłych efektów przenikania i załamywania światła, które wydobywają z tła dominujące elementy przestrzeni. Każdy z producentów ma w swojej ofercie tego typu materiały, ze względu na to, że jest to bardzo prosta i tania technika dekoracyjna. Poniżej podano kilka przykładowych rodzajów bejc z oferty firmy TIKKURILA.

Efekt końcowy zależy jednak przedewszystkim od sposobu aplikacji. Nałożenie bejcy to szybka i prosta metoda wyróżnienia dekoracją wybranych ścian, przy czym wałek ze wzorem umożliwia tu uzyskanie dodatkowego wykończenia. Efekt może być subtelny, bądź bardziej wyrazisty, w zależności od wybranych kolorów i narzędzi. Bajeczne rezultaty uzyskane dzięki nałożeniu bejcy są unikalne i nie można ich osiągnąć za pomocą innej techniki malarskiej. 

Be Special Decor LASYR – jest wysokiej jakości, półmatową, transparentną, wodorozcieńczalną bejcą akrylową, przeznaczoną do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Tworzy atrakcyjne powierzchnie o efektownej głębi.

Be Special Decor Silver – jest półmatową, transparentną, wodorozcieńczalną bejcą akrylową w kolorze srebrnym. Dodaje oryginalności, angażuje zmysł wzroku, nie pozwalając oderwać od siebie uwagi. Polecana osobom poszukującym wyrafinowanej stylistyki i ponadczasowej elegancji.

Be Special Decor Gold - półmatowa złota, transparentna bejca zawsze dodaje blasku. Powierzchnie muśnięte złotem odmieniają przestrzeń i tworzą kuszące, fascynujące miraże z nutą orientalnej żywiołowości.

TAIKA PEARL GLAZE - Półprzezroczysty laserunek nadający malowanej powierzchni dekoracyjne, perłowe wykończenie. Ze względu na to, że Taika Pearl Glaze jest przezroczysta, dlatego kolor podkładu ma kluczowy wpływ na wygląd końcowy. Dobre oświetlenie dodatkowo podkreśla dekoracyjny efekt. Występuje w dwóch bazach: złotej i srebrnej

TAIKA 2-COLOURED PEARL GLAZEPółprzezroczysty dwukolorowy laserunek nadający malowanej powierzchni dwubarwny, perłowy efekt dekoracyjny. Jest przezroczysta, dlatego kolor farby podkładowej będzie miał znaczący wpływ na wygląd końcowy. Dostępna jest w kolorach: złoto-srebrnym, miedziano-turkusowym, czerwono-zielonym, niebiesko-żółtym, liliowo-zielonym.

Przykładowe realizacje:

  TECHNIKI DEKORACYJNE  HOME 

SPRZEDAŻ

 


 Zapraszamy na zakupy !


Bielsko-Biała ul. 1-Maja 19


Centrum Koloru - sklep, mieszalnia


Pon

7.00-18.00

Wt-Pt

8.00-16.30

Sb

9.00-12.30


Tel.:

- 33 819 35 58 wew.6 

- 531 133 939

- 501 538 565


Wzorcownia elewacji i dekoracji


Pn-Pt

8.00-16.00

         

PROMOCJE

Super cena dla wykonawców

 

-25 % rabat

w opakowaniach 9Ltr


NOWOŚCI


Tikkurila Optiva 3 CERAMIC


Farba ceramiczna o doskonałej odporności na mycie i szorowanie


StoColor Titanium


Doskonała farba  jednokrotnego krycia do wnętrz firmy STO