DYSTRYBUCJA

 NAJLEPSZE farbY do wnętrz i na elewacje

W DOSKONAŁYCH cenach.

 Stacja barwienia - 15 000 kolorów od Ręki

STREFA ARCHITEKTA

Polecamy wiele internetowych narzędzi przydatnych w pracy

WZORNIK KOLORÓW WG PALETY STO

Wzornik kolorów STO, zawiera pełną paletę barw dostępnych w mieszalnikach oraz wybrane kolory architektoniczne.  Pozwala uzy-skać przybliżony podgląd i możli-wość zapisu barw wg nome-nklatury STO. Przekierowanie na stronę niemiecką STO


ARANŻACJE KOLORYSTYCZNE

Interaktywne narzędzie BECKERSa do doboru kolorów w różnych pomieszczeniach. W łatwy sposób ilustruje możliwości łączenia barw. Przekierowanie na stronę Beckers.


PROJEKTANT ELEWACJI

Szybkie narzędzie BAUMIT pozwa-lające pokazać potencjalnemu inwestorowi zaprojektowany kolor elewacji lub zestawienia kolo-rystyczne na modelowym domku.

GOTOWE KOMPOZYCJE KOLORYSTYCZNE

1

WSZYSTKIE

Poznaj szeroką paletę kolorów i odcieni farb Tikkurilla! Poczuj magię koloru i odmień swoje wnętrze na ponad 260 różnych sposobów.

2

BIAŁE I SZAROŚCI

Biele i szarości to kolory podstawowe, dzięki którym uzyskasz wrażenie niczym nie skrępowanej przestrzeni, czystości i świeżości. Możesz je dowolnie łączyć z innymi odcieniami, jeśli chcesz optycznie powiększyć pomieszczenie lub rozjaśnić zbyt ciemne wnętrze.

3

CHŁODNE KOLORY ZIEMI

Szarości, stal, chłodne biele – to kolory eleganckie, ale surowe. Choć wywodzą się z natury, to wnętrze z ich wykorzystaniem będzie bardzo nowoczesne i ascetyczne. Użycie ciemniejszych odcieni może optycznie zmniejszyć przestrzeń, ale także nada jej wytworności.

4

CIEPŁE KOLORY ZIEMI

Piasek na plaży, naturalna cegła, kora drzewa - użyj tych naturalnych, ciepłych kolorów ziemi jeśli chcesz, by twoje wnętrze było przytulne i nastrojowe. Aby wprowadzić  nieco radości, połącz je z żywszymi barwami.

5

ŻÓŁCIE I POMARAŃCZE

Żółcie i pomarańcze to bardzo żywe, optymistyczne kolory, które wprowadzą radosny klimat do twojego domu. Świetnie sprawdzają się zarówno na dużych przestrzeniach, jak i wtedy, kiedy chcemy zaakcentować element we wnętrzu.

6

CZERWIENIE

Czerwień to kolor intensywny, ciepły, kolor miłości. Jaśniejsze odcienie stworzą bardzo romantyczny klimat, aby stworzyć wrażenie większej przytulności  lub nadać wnętrzu odrobinę pikantności, można wybrać głęboką czerwień.

7

BŁĘKITY I FIOLETY

Błękity i fiolety to kolory chłodne, ale przytulne. Niebieski przynosi ukojenie i uspokaja, a jego ponadczasowe połączenie z białym tworzy wyjątkowy, morski klimat.  Purpura to kolor królewski, uroczysty, zaś jasny fiolet świetnie sprawdzi się w kobiecych wnętrzach.

8

ZIELENIE

Zieleń to kolor natury, rozwoju, barwa kojarzona z optymizmem i szczęściem. Świetnie sprawdzi się w naturalnych, ekologicznych wnętrzach, przynosząc spokój i harmonię. Jasne odcienie nadadzą wnętrzu świeżości i lekkości.

SPECJALISTYCZNE ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Prowadzimy doradztwo, szkolenia w zakresie nowoczesnych techno-logii stosowanych obecnie w budownictwie. 

Do dyspozycji projektantów kata-logi, próbki, itp. 


Oferujemy także wyspecjalizowane ekipy wykonawcze realizujące najbardziej szalone projekty.


 HOME 

SPRZEDAŻ

 


 Zapraszamy na zakupy !


Bielsko-Biała ul. 1-Maja 19


Centrum Koloru - sklep, mieszalnia


Pon

7.00-18.00

Wt-Pt

8.00-16.30

Sb

9.00-12.30


Tel.:

- 33 819 35 58 wew.6 

- 531 133 939

- 501 538 565


Wzorcownia elewacji i dekoracji


Pn-Pt

8.00-16.00

         

PROMOCJE

Super cena dla wykonawców

 

-25 % rabat

w opakowaniach 9Ltr


NOWOŚCI


Tikkurila Optiva 3 CERAMIC


Farba ceramiczna o doskonałej odporności na mycie i szorowanie


StoColor Titanium


Doskonała farba  jednokrotnego krycia do wnętrz firmy STO