DYSTRYBUCJA

 NAJLEPSZE farbY do wnętrz i na elewacje

W DOSKONAŁYCH cenach.

 Stacja barwienia - 15 000 kolorów od Ręki

Farby do ścian i sufitów

Beckers Designer Colour

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Powierzchnia pomalowana farbą zyskuje piękne matowe wykończenie. Produkt Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

 •  Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu
 •  Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru
 •  Wydziela nieznaczny zapach w czasie nanoszenia i schnięcia
 •  Farbę łatwo się rozprowadza, nie chlapie w trakcie aplikacji
 •  Bardzo wysoka wydajność- do 16m2/l
 •  Kolorystyka: 52 gotowe kolory
Kolory prezentowane na ekranie zostały stworzone elektronicznie. Nie są one wiernym odzwierciedleniem prawdziwych próbek kolorystycznych. Zawsze należy wybierać ostateczny odcień wg kart kolorów dostępnych w sklepach. Wybierając kolor należy pamiętać o otoczeniu i warunkach, w których kolor będzie występował.
InspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracja

Beckers Scotte 7


Oryginalny produkt szwedzki! SCOTTE 7 jest wodorozcieńczalną, półmatową, lateksową farbą akrylową. Tworzy zmywalną powierzchnię. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Szybko schnie i nie żółknie z upływem czasu.

Produkt jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Nie zawiera rozpuszczalników ani amoniaku i może być używana do malowania ścian w żłobkach, przedszkolach, szpitalach, a także w pomieszczeniach, w których nie powinny występować czynniki alergizujące.


Farba SCOTTE 7 - to produkt ekologiczny. Została wyróżniona znakiem EU Flower - przyznawanym produktom spełniającym najbardziej restrykcyjne wymogi  Unii Europejskiej w zakresie szeroko rozumianej ekologii dotyczącej zarówno procesu produkcyjnego, jak i samej farby.
Beckers Scotte 20


Oryginalny produkt szwedzki! SCOTTE 20 jest wodorozcieńczalną, półmatową, lateksową farbą akrylową. Tworzy zmywalną powierzchnię. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Szybko schnie i nie żółknie z upływem czasu.

Produkt jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Nie zawiera rozpuszczalników ani amoniaku i może być używana do malowania ścian w żłobkach, przedszkolach, szpitalach, a także w pomieszczeniach, w których nie powinny występować czynniki alergizujące.


Farba SCOTTE 20 - to produkt ekologiczny. Została wyróżniona znakiem EU Flower - przyznawanym produktom spełniającym najbardziej restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej w zakresie szeroko rozumianej ekologii dotyczącej zarówno procesu produkcyjnego, jak i samej farby.
Beckers Scotte 5


Oryginalny produkt szwedzki! SCOTTE 5 jest wodorozcieńczalną, matową, lateksową farbą akrylową. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Tworzy równą fakturę odporną na delikatne przemywanie. Szybko schnie i nie żółknie z upływem czasu. 

Produkt jest rekomendowany przez Szwedzkie Towarzystwo Astmy i Alergii. 

Farba SCOTTE 5 - to produkt ekologiczny. Została wyróżniona znakiem EU Flower - przyznawanym produktom spełniającym najbardziej restrykcyjne wymogi  Unii Europejskiej w zakresie szeroko rozumianej ekologii dotyczącej zarówno procesu produkcyjnego, jak i samej farby.


Beckers Scotte 3

Oryginalny produkt szwedzki! SCOTTE 3 jest wodorozcieńczalną, w pełni matową, dyspersyjną farbą akrylową. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Tworzy równą fakturę odporną na delikatne przemywanie. 

Szybko schnie i nie żółknie z upływem czasu. Farba SCOTTE 3 jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Nie zawiera rozpuszczalników ani amoniaku i może być używana do malowania ścian w żłobkach, przedszkolach, szpitalach, a także w pomieszczeniach, w których nie powinny występować czynniki alergizujące.

Farba SCOTTE 3 to produkt ekologiczny. Została wyróżniona znakiem EU Flower przyznawanym produktom spełniającym najbardziej restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej w zakresie szeroko rozumianej ekologii dotyczącej zarówno procesu  produkcyjnego, jak i samej farby.Beckers R2 

Oryginalny produkt szwedzki! Farba SCOTTE  Reflexfri Takfarg R2 przeznaczona jest do malowania sufitów wewnątrz budynku. Stosowana jest do malowania nowych powierzchni i przemalowywania powierzchni pokrytych farbami dyspersyjnymi. SCOTTE  Reflexfri Takfarg R2 zalecana jest przede wszystkim do sufitów, ale nadaje się również do ścian. Nadaje się do malowania powierzchni pokrytych piaskową masą szpachlową, tynku, betonu, płyt pilśniowych, wiórowych i okładzin tynkowych oraz tapet z tkanin i materiałów podobnego typu po uprzednim ich zagruntowaniu.Beckers Scotte Grund

Oryginalny produkt szwedzki! SCOTTE GRUND jest wodorozcieńczalną, akrylową farbą gruntującą. Posiada bardzo dobre właściwości kryjące i wypełniające - ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża, co sprawia, że powierzchnia pomalowana farbą wykończeniową ma równomierny połysk. Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Farba SCOTTE GRUND jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Nie zawiera rozpuszczalników ani amoniaku i może być używana do malowania ścian w żłobkach, przedszkolach, szpitalach, a także w pomieszczeniach, w których nie powinny występować czynniki alergizujące. Farba SCOTTE GRUND - to produkt ekologiczny. Została wyróżniona znakiem EU Flower - przyznawanym produktom spełniającym najbardziej restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej w zakresie szeroko rozumianej ekologii dotyczącej zarówno procesu produkcyjnego, jak i samej farby.Beckers Scotte Grund

Oryginalny produkt szwedzki! SCOTTE LIM & GRUND to wodorozcieńczalny klej i akrylowa farba gruntująca. Produkt umożliwia klejenie i gruntowanie "mokro na mokro", co pozwala na racjonalne i oszczędne w czasie tapetowanie tkaniną z włókna szklanego. 

 
Beckers Designer Väggfärg Helmatt 3

Wodorozcieńczalna, głęboko matowa farba wysokiej jakości przeznaczoną do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Pomalowana powierzchnie zyskuje eleganckie, głęboko matowe wykończenie. Podczas nanoszenia i schnięcia wydziela nieznaczny zapach. Farbę łatwo się nakłada. Wyróżnia się

dobrym kryciem i trwałością koloru. 

Kolorystyka. Biały. Możliwość uzyskania ponad 9000 kolorów w komputerowym systemie barwienia.  Beckers Designer Väggfärg Matt 7

  Wodorozcieńczalna, półmatowa farba lateksowa wysokiej jakości przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Pomalowana powierzchnie zyskuje piękne, satynowe wykończenie.  Uzyskana powłoka jest odporna na zmywanie.  Podczas nanoszenia i schnięcia wydziela nieznaczny zapach. Farbę łatwo się nakłada.  Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru. 

  Kolorystyka. Biały. Możliwość uzyskania ponad 9000 kolorów w komputerowym systemie barwienia.


  Beckers Designer Primer


  Jest wodorozcieńczalną farbą akrylową przeznaczoną do gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zmniejsza i wyrównuje chłonność podłoża zwiększając wydajność farb nawierzchniowych. Ułatwia malowanie poprzez poprawę przyczepności farby nawierzchniowej do podłoża.

   Kolorystyka: Biały


    Beckers Elegant Väggfärg Helmatt 4


    W pełni matowa, wodorozcieńczalna farba akrylowa do malowania wnętrz. Tworzy piękną powierzchnię o delikatnej fakturze. Ekologiczna receptura produktu potwierdzona jest Europejskim Znakiem Ekologicznym – EuEcolabel. Tworzy powłokę odporna na zmywanie.  Wyróżnia się bardzo krótkim czasem schnięcia- suchość dotykowa już po 30min.  Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia.  Dobrze kryje. Farbę łatwo się nakłada. 

    Możliwość uzyskania ponad 9000 kolorów w komputerowym systemie barwienia.    Beckers Elegant Väggfärg Matt 7


    Jest półmatową, wodorozcieńczalną lateksową farbą akrylową wysokiej jakości. Ekologiczna receptura produktu potwierdzona jest Europejskim Znakiem Ekologicznym – EuEcolabel. Tworzy piękną, zmywalną powierzchnię o delikatnej fakturze.  Wyróżnia się bardzo krótkim czasem schnięcia- suchość dotykowa już po 30min.  Wydziela nieznaczny zapach podczas nanoszenia i schnięcia.  Dobrze kryje. Farbę łatwo się nakłada. 

    Możliwość uzyskania ponad 9000 kolorów w komputerowym systemie barwienia.


    Beckers Vatrumstack


    Wodorozcieńczalna, specjalistyczna modyfikowana lateksowa farba akrylowa.  Tworzy  trwałe  i odtrącające brud nieporowate powierzchnie. Zawiera środki grzybobójcze.  Przeznaczona jest do malowania sufitów i ścian w pomieszczeniach o wysokich wymogach utrzymania czystości, np. w szpitalach. Odporna na stały kontakt z wodą. Wchodzi w skład systemu powłoki glazuropodobnej.    Beckers Vatrumsgrund


    Jest zarówno klejem, jak i wodorozcieńczalną gruntującą farbą akrylową. przeznaczona jest do gruntowania okładzin tynkowych, tynku i betonu w pomieszczeniach "mokrych", takich jak toalety i łazienki oraz w pomieszczeniach o wysokich wymogach utrzymania czystości. Zabezpiecza dokładnie powierzchnię przed oddziaływaniem wody i wilgoci.  Charakteryzuje się dobrą przyczepnością i bardzo silnym uszczelnieniem. Wchodzi w skład systemu powłoki glazuropodobnej.     Dystrybucja HOME Beckers

    SPRZEDAŻ

     


     Zapraszamy na zakupy !


    Bielsko-Biała ul. 1-Maja 19


    Centrum Koloru - sklep, mieszalnia


    Pon

    7.00-18.00

    Wt-Pt

    8.00-16.30

    Sb

    9.00-12.30


    Tel.:

    - 33 819 35 58 wew.6 

    - 531 133 939

    - 501 538 565


    Wzorcownia elewacji i dekoracji


    Pn-Pt

    8.00-16.00

             

    PROMOCJE

    Super cena dla wykonawców

     

    -25 % rabat

    w opakowaniach 9Ltr


    NOWOŚCI


    Tikkurila Optiva 3 CERAMIC


    Farba ceramiczna o doskonałej odporności na mycie i szorowanie


    StoColor Titanium


    Doskonała farba  jednokrotnego krycia do wnętrz firmy STO