DYSTRYBUCJA

 NAJLEPSZE farbY do wnętrz i na elewacje

W DOSKONAŁYCH cenach.

 Stacja barwienia - 15 000 kolorów od Ręki

BECKERSDlaczego właściwie Beckers?

Przyjazne dla zdrowia i  środowiska 

farby antyalergiczne

Ekologia wywiera nieustannie rosnący wpływ na codzienne życie. Coraz więcej osób dostrzega konieczność dbałości o przyrodę, a proekologiczne zachowania stają się naturalnym wyborem. Częściej niż kiedyś poszukujemy też certyfikowanych produktów: ekologicznych, pozbawionych alergenów, bezpiecznych – zarówno dla nas, jak i dla środowiska.

Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby marki Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością produktów.


Certyfikat EU Ecolabel

Ecolabel jest najważniejszym, europejskim wyróżnieniem przyznawanym produktom spełniającym normy w zakresie ochrony środowiska. Certyfikat Ecolabel to nie tylko potwierdzenie ekologicznej receptury farby, ale i wysokiej jakości produktu. Produkty oznaczone tym znakiem nie zawierają substancji toksycznych ani rakotwórczych.

Warunkiem otrzymania wyróżnienia Ecolabel jest pozytywne przejście opracowanych przez European Union Ecolabelling Board (EUEB) rygorystycznych testów. Produkt musi też spełniać najwyższe normy środowiskowe w całym cyklu życia produktu - od surowców po utylizację. Rekomendacja Polskiego Towarzystwa

 Alergologicznego

Produkty oznaczone tym znakiem posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwo Alergologicznego (PTA), są więc polecane alergikom i osobom ze skłonnościami do alergii.

Rekomendacja Szwedzkiego 

Towarzystwa Astmy i Alergii

Produkt rekomendowany przez Szwedzkie Towarzystwo Astmy i Alergii jest bezpieczny dla alergików oraz wolny od alergenów.
Certyfikat Nordic Ecolabel

Produkt wyróżniony znakiem Nordic Ecolabel spełnia wysokie standardy jakościowe i jest przyjazny dla środowiska zarówno w zakresie produkcji jak i użytkowania.

Certyfikat Nordic Ecolabel przyznawany jest w krajach nordyckich od 1989r. Przy ocenie produktu brane są pod uwagę nie tylko kryteria związane z wpływem produktu na środowisko naturalne ale i jego jakość.       
SPRZEDAŻ

 


 Zapraszamy na zakupy !


Bielsko-Biała ul. 1-Maja 19


Centrum Koloru - sklep, mieszalnia


Pon

7.00-18.00

Wt-Pt

8.00-16.30

Sb

9.00-12.30


Tel.:

- 33 819 35 58 wew.6 

- 531 133 939

- 501 538 565


Wzorcownia elewacji i dekoracji


Pn-Pt

8.00-16.00

         

PROMOCJE

Super cena dla wykonawców

 

-25 % rabat

w opakowaniach 9Ltr


NOWOŚCI


Tikkurila Optiva 3 CERAMIC


Farba ceramiczna o doskonałej odporności na mycie i szorowanie


StoColor Titanium


Doskonała farba  jednokrotnego krycia do wnętrz firmy STO